اطلاعیه:""به علت شیوع ویروس کرونا و به دستور وزارت بهداشت هیچگونه تعویض و پرو لباس امکانپذیر نمیباشد""

عضویت در سایت : افراد برای خرید در سایت لازم است فرم عضویت را به طور کامل و دقیق و با اطلاعات صحیح پر کنند. بعد از عضویت در سایت کاربران می توانند خرید های خود را انجام دهند وسفارشات خود را ثبت نمایند.

1-عضویت در سایت فروشگاه رایگان است.

2-کاربر باید اطلاعات پستی درخواستی را به‌ طور صحیح در فرم ثبت نام اعلام کند و مسئولیت هرگونه مغایرت مشخصات فوق با هویت واقعی عضو بر عهده خود افراد بوده و فروشگاه هیچ‌گونه مسئولیتی نسبت به مغایرت‌های احتمالی ندارد. صحت این اطلاعات به این دلیل دارای اهمیت است که سفارش های کاربر به آدرسی که وی در فرم ثبت نام اعلام کرده ارسال خواهد شد.

3- کاربر نباید در سایت ( نظرات و پیشنهادات) اظهاراتی را بگذارد و‌ یا اقدامی نماید که مبین نقض حقوق اشخاص دیگر باشد و یا عمل مجرمانه‌ای را به دنبال داشته باشد. همچنین بحث و نظرهای غیر مرتبط با سایت هیچ کدام منتشر نخواهد شد .چنانچه هر یک از کاربران این ماده را رعایت نکنند، از همکاری با فروشگاه محروم و تصفیه حساب کامل در صورت بدهی طرفین به یکدیگر سریعا انجام خواهد شد.


 ثبت سفارش : قوانین خرید اینترنتی از فروشگاه بروز رسانی می شوند و خریداران گرامی موظف اند قبل از ثبت هر سفارش، از کلیه قوانین جدید در این بخش مطلع باشند.

1-دقت در خرید کالا و توجه به مشخصات کالای مورد سفارش به عهده خریدار می باشد ، لذا قبل از تایید سفارش موارد مذکور را به دقت بررسی نمایید. همچنین قبل از تحویل گرفتن کالا از صحت کالای ارسالی اطمینان حاصل نموده و در صورت بروز مشکل با پشتیبانی ویمانا تماس حاصل نمایید.

2- قیمت های محصولات موجود در سایت به روز می باشند و قیمتی که در هنگام سفارش مشتری در پیش ‌­فاکتور منظور گرديده است، معتبر می باشد.

3-سفارش های تهران با شرکت اسپید و سفارش های شهرستان با پست ارسال می شود.

4- هزینه پیک عهده مشتریان محترم میباشد.

5- بعلت جلوگیری از شیوع ویروس کرونا، تا اطلاع ثانوی به هیچ عنوان  تعویض و مرجوع امکان پذیر نمیباشد.

 پرداخت هزینه : مبلغ سفارش های ثبت شده از طریق پرداخت آنلاین ممکن می باشد.

1-در حال حاضر هیچگونه مالیاتی به عنوان مالیات بر ارزش افزوده محاسبه نمی گردد و خریدار تنها بهای کالای خریداری شده را بدون مالیات پرداخت می نماید.

 ارسال سفارش : 


۱.سفارشات تهران ۳ روز کاری توسط شرکت اسپید تحویل میگردد.

۲.سفارشات شهرستان توسط پست پیشتاز و ۵روز کاری می‌باشد.

تحویل سفارش : تحویل گیرنده کالا (و یا نماینده ایشان) باید در هنگام تحویل کالا در محلی که آدرس آن را در فرم اطلاعات مربوط به ثبت سفارش اینترنتی پر کرده است حضور داشته باشد و کالا را شخصا تحویل گیرد. در صورت عدم حضور تحویل گیرنده در محل و یا ممانعت از دریافت کالا، کالای مورد نظر به هیچ عنوان برای بار دوم ارسال نمی گردد و تنها با درخواست رسمی و پرداخت هزینه ارسال مجدد توسط خریدار این امر امکان پذیر خواهد بود.


1-در صورتی كه در دریافت سفارش خود با تاخیر نامعقولی (بیش از یک هفته) مواجه شدید حتما با ما تماس بگیرید و از ثبت مجدد سفارش، جدا خودداری كنید .

2- لطفا با سایر اعضای خانواده یا محل كار خود هماهنگ كنید تا در صوردت عدم حضور شما بسته را تحویل گرفته و هزینه آن را بپردازند - در غیر این صورت بسته برگشت داده می شود.تعویض کالا : چنانچه کالای خریداری شده با محصولی که برای مشتری ارسال شده مغایرت داشته باشد در صورت هرگونه اشتباه از طرف فروشگاه کالای ارسالی بدون تحمیل هیچ گونه هزینه ای به مشتری مشروط به اینکه پلمپ و برچسب امنیتی محصول مخدوش نشده باشد تعویض خواهد شد.


1-فقط در صورت خرابی محصول تعویض انجام می شود .


ارتباط با فروشگاه : هرگونه ارتباط و تماس با فروشگاه فقط از طریق راه های ارائه شده در بخش تماس با ما امکان پذیر می باشد. شماره های تماس و سامانه پیام کوتاه این فروشگاه صرفا شماره های ذکر شده در خود سایت هستند که با مراجعه به بخش تماس با ما می توانید آن ها را مشاهده کنید.


1- تماس با تلفن های ثابت  فروشگاه صرفا در ساعات اداری امکان پذیر می باشد.در خارج از ساعات اداری می توانید به وسیله ی شماره ی همراه ذکر شده در سایت با پشتیبانی سایت ویمانا ارتباط داشته باشد.